Newsletter Posła do Parlamentu Europejskiego Bogusława Sonika

Biuletyn Europejski


Wizyt%c3%93wka

LICZĄ SIĘ TYLKO ZAWODOWCY


BOGUSŁAW SONIK


Szanowni Państwo, do niedawna wydawało się, że nasza sytuacja jest spokojna i stabilna. Tymczasem, ostatnie wydarzenia międzynarodowe pokazują, że musimy w Unii Europejskiej zadbać o nasze bezpieczeństwo, a Parlament Europejski to miejsce strategiczne. O nasze interesy muszą walczyć osoby z odpowiednimi kwalifikacjami. Liczą się tylko zawodowcy. Moje osiągnięcia dowodzą, że mam takie kompetencje. Chcę i umiem walczyć o to co ważne dla mojego regionu, czyli dla Małopolski i Świętokrzyskiego. Dlatego proszę Państwa o głos w nadchodzących wyborach.

Rafa%c5%82%20sonik1

NAJLEPSZY W BRUKSELI


SONIK to sprawdzona marka. Ja ląduję na czele sportowego podium, a Bogusław SONIK na czele eksperckich rankingów jako najlepszy europoseł w regionie. Bogusław SONIK swój rajd Dakar realizuje w PE. Ja, głosuję na najlepszych. Głosuję na Bogusława SONIKA. RAFAŁ SONIK

Baner%20raport

BILANS 2009-2014


Dziękując za zaufanie, jakie mi Państwo okazali, oddając na mnie swoje głosy w 2009 roku, zapraszam do zapoznania się z podsumowaniem mojej działalności w mijającej kadencji Parlamentu Europejskiego obejmującej lata 2009-2014.

Baner-o-soniku

SOLIDNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE


Poprowadził i wygrał polską „batalię” o gaz łup­kowy. Walka o bezpieczeństwo energetyczne Polski trwała 3 lata. Broni praw polskich przedsiębiorców i rolników. Dba o bezpieczeństwo dzieci. Walczy o prawdę historyczną i wizerunek Polski.

Baner%20inni

LEPSZEGO KANDYDATA NIE ZNAJDZIECIE!


Parlament Europejski bez posła Bogusława Sonika? Trudno to sobie wyobrazić. Wielkie zasługi położył on jeśli chodzi o politykę energetyczną, o politykę środowiskową – sprawy które są zasadniczą racją polskiego interesu.

Bruksela on-line

KIM JESTEM?


Na pytanie, kim jestem odpowiadam – Polakiem, urodzonym w Krakowie, związanym rodzinnie z Kielcami, a ukształtowanym społecznie przez doświadczenie komunizmu i walki z nim. Zawodowo jestem politykiem, posłem, reprezentującym w Parlamencie Europejskim Małopolskę i Świętokrzyskie.

Małopolska

GŁOSUJ NA SONIKA!


ROBERT MAKŁOWICZ: Głosuje się na konkretnych ludzi, a głosując na ludzi trzeba głosować na tych, o których się coś wie. Właśnie dlatego będę głosował na Bogusia SONIKA - nie dlatego, że go znam, ale dlatego że wiem czego dokonał w Parlamencie Europejskim.

Świętokrzyskie

Umiem walczyć o interesy Polski


Najważniejsze jest doświadczenie i umiejętność gry politycznej. Pamiętajmy, że każde z 28 państw Unii ma swoje interesy. To są zawodowcy. Aby być skutecznym europosłem potrzeba mrówczej pracy i trzeba znać tę instytucję od podszewki.